Het team van Noorderbreedte

De teamleden zijn via de mail bereikbaar op een @noorderbreedtediemen adres. Bijvoorbeeld:

Peggy Tholen p.tholen@noorderbreedtediemen.nl 

 

 

Formatie Noorderbreedte schooljaar 2020-2021

1 / 2 Giraffe

Maurien Griffioen
Karin Beernink

 

1 / 2 Lieverheersbeestje

Ismintha Amsdorf

Zoulai Müller

 

1 / 2 Kikkers

Vroukje Pos

Amy Kelder

 

1 / 2 Vlinders

Sandra Wolffgramm

Izabella Zakrzewska

 

1 / 2 Zebra

Lobna Bouazza

Jeffrey Alferink

 

1 / 2 Dolfijn

Michèle vd Vaart
Izabella Zakrzewska

 

3 A

Nicole Albada Jelgersma
Laritsa Pinas

 

3 B

Kelvin Hoekstra

 

4 A

Jan-Willem Nuijens

Linda van der Velde

 

4 B

Carolien Straver

Laritsa Pinas

 

4 C

Jette Rietman

 

5 A

Sharon Gerritsen
Hulia Ok

 

5 B

Edith van Gompel

Floor Zraibi

 

5 C

Ellen van de Heuvel

Xian-Di Telkamp

 

6 A

Bianca de Vries

Linda van der Velde

 

6 B
Claudia de Jong

 

6 C
Sandra Veldhuisen

Marlies van Weerdenburg

 

7 A
Mairis van 't Kruys

 

7 B

Gisla Bachasingh

Marlies van Weerdenburg

 

7 C

Patty Elsnerus

Vince van de Beek

 

8 A
Marilse Klene

Kees Koenen

 

8 B

Saskia Meiland

Patty Elsnerus

 

Gymleerkracht

Fred Zweers

Roderick Groot

 

Muziekleerkracht

Dennis van der Wijk

 

Kleine klas

Carola van Rijn
Kees Koenen

 

Plusgroep

Carola van Rijn

 

Leraarondersteuner onderbouw
Marion Schep

 

Onderwijsassistent onderbouw
Monique Band

 

Onderwijsassistent bovenbouw

Elijah Alvares

 

Ondersteuning rekenspecialist
Heleen Reijnders

 

Huismeester
Kesharie Poerenram

 

Intern begeleider gedragsspecialist
Vanessa Sordam

 

Intern begeleider onderbouw

Petra van Weerdenburg

 

Intern begeleider midden- en bovenbouw

Stephanie Mets

 

Administratie

Hellen Daoudi

 

Adjunctdirecteur
Jasper Jansen

 

Directeur

Peggy Tholen

Directie en ondersteuning

Peggy Tholen

Directeur
p.tholen@noorderbreedtediemen.nl  
020-7605234

Jasper Jansen

Adjunct directeur
j.jansen@noorderbreedtediemen.nl  

Heleen Reijnders

Ondersteuning rekenspecialist
h.reijnders@noorderbreedtediemen.nl  

Poerenram Kesharie

Huismeester
p.kesharie@noorderbreedtediemen.nl  

Vanessa Sordam

Intern begeleider gedragsspecialist
v.sordam@noorderbreedtediemen.nl  

Petra van Weerdenburg

Intern begeleider onderbouw
p.vanweerdenburg@noorderbreedtediemen.nl  

Stephanie Mets

Intern begeleider midden- en bovenbouw
s.mets@noorderbreedtediemen.nl  

Hellen Daoudi

Administratie
administratie@noorderbreedtediemen.nl  

Leerkrachten

Karin Beernink

Leerkracht
k.beemink@noorderbreedtediemen.nl  

Ismintha Amsdorf

Leerkracht
i.amsdorf@noorderbreedtediemen.nl  

Vroukje Pos

Leerkracht
v.pos@noorderbreedtediemen.nl  

Sandra Wolffgramm

Leerkracht
s.wolffgramm@noorderbreedtediemen.nl  

Michèle van der Vaart

Leerkracht
m.vandervaart@noorderbreedtediemen.nl  

Izabella Zakrzewska

Leerkracht
i.zakrzewska@noorderbreedtediemen.nl  

Nicole Albada Jelgersma

Leerkracht
n.albada@noorderbreedtediemen.nl  

Kelvin Hoekstra

Leerkracht
k.hoekstra@noorderbreedtediemen.nl  

Carolien Straver

Leerkracht
c.straver@noorderbreedtediemen.nl  

Youssra Betti

Leerkracht
y.betti@noorderbreedtediemen.nl  

Sharon Gerritsen

Leerkracht
s.gerritsen@noorderbreedtediemen.nl  

Hulia Ok

Leerkracht
h.ok@noorderbreedtediemen.nl  

Jan-Willem Nuijens

Leerkracht
j.nuijens@noorderbreedtediemen.nl  

Linda van der Velde

Leerkracht
l.vandervelde@noorderbreedtediemen.nl  

Jette Rietman

Leerkracht
j.rietman@noorderbreedtediemen.nl  

Bianca de Vries

Leerkracht
b.devries@noorderbreedtediemen.nl  

Vince van de Beek

Leerkracht
v.vandebeek@noorderbreedtediemen.nl  

Floor Zraibi

Leerkracht
f.zraibi@noorderbreedtediemen.nl  

Ellen van de Heuvel

Leerkracht
e.vandeheuvel@noorderbreedtediemen.nl  

Edith van Gompel

Leerkracht
e.vangompel@noorderbreedtediemen.nl  

Kees Koenen

Leerkracht
k.koenen@noorderbreedtediemen.nl  

Stephanie Mets

Leerkracht
s.mets@noorderbreedtediemen.nl  

Marlies van Weerdenburg

Leerkracht
m.vanweerdenburg@noorderbreedtediemen.nl  

Mairis van ‘t Kruys

Leerkracht
m.vantkruys@noorderbreedtediemen.nl  

Marilse Klene

Leerkracht
m.klene@noorderbreedtediemen.nl  

Gisla Bachasingh

Leerkracht
g.bachasingh@noorderbreedtediemen.nl  

Sandra Veldhuisen

Leerkracht
s.veldhuisen@noorderbreedtediemen.nl  

Patty Elsnerus

Leerkracht
p.elsnerus@noorderbreedtediemen.nl  

Fred Zweers

Gymleerkracht
f.zweers@noorderbreedtediemen.nl  

Roderick Groot

Gymleerkracht
r.groot@noorderbreedtediemen.nl  

Dennis van der Wijk

Muziekleerkracht
d.vanderwijk@noorderbreedtediemen.nl  

Denise Messelaar

Leerkracht+
d.messelaar@noorderbreedtediemen.nl  

Carola van Rijn

Leerkracht+
c.vanrijn@noorderbreedtediemen.nl  

Marion Schep

Leraarondersteuner onderbouw
m.schep@noorderbreedtediemen.nl  

Monique Band

Onderwijsassistent onderbouw
m.band@noorderbreedtediemen.nl  

Elijah Alvares

Onderwijsassistent bovenbouw
e.alvares@noorderbreedtediemen.nl  

Saskia Meiland

Leerkracht
s.meiland@noorderbreedtediemen.nl  

Claudia de Jong

Leerkracht
c.dejong@noorderbreedtediemen.nl  

Lobna Bouazza

Leerkracht
l.bouazza@noorderbreedtediemen.nl  

Jeffrey Alferink

Leerkracht
j.alferink@noorderbreedtediemen.nl